KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143053
nr 1514 3053
Justus Lundegård
(1860-1924), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap med gård. Olja på pannå, 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 29x38 cm
Justus Lundegård, svensk målare född 1860, död 1924.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:49:45
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Justus Lundegård
Läs mer om Justus Lundegård